به وب سایت شرکت آبی دریا خوش آمدید

درباره شرکت آبی دریا

شرکت آبی دریای سپاهان به  شماره ثبت 18962واقع در شهرک صنعتی سه راهی مبارکه (استان  اصفهان) به مدیریت آقای مهندس سیامک جلالی ازسال 1380 درزمینه تولید محصولات آرایشی بهداشتی با برند آژینه و اورند شروع به فعالیت  کرد. درابتدا محصولات این کارخانه منحصر به تولیدوازلین کلستروله (اوسرین)، کرم پایه، وازلین وکرم مرطوب کننده پوست بود. ازسال 1384 تولید شوینده های دست و ظرف آغاز شد وسپس به فرمولاسیون بدون فرمالین (برای سازگاری با پوست های حساس) ارتقا داده شد.اخیرا انواع  کرم های مرطوب کننده شامل کرم های موم زنبورعسل، جوانه گندم، آلوئه ورا، ویتامین A+E نیز دراین شرکت تولید می شود و تحقیق و مطالعه برای تولید محصولات جدید همچنان ادامه دارد. درحال حاضر این شرکت یکی از بهترین تولیدکننده های کرم پایه و وازلین کلستروله (اوسرین) باقدرت جذب آب200% و 400% دراستان اصفهان می باشد و محصولات آن به سراسر ایران ارسال  می گردد.

تولید محصولات آرایشی بهداشتی با برند آژینه و اورند

زمینه فعالیت

شرکت آبی دریای سپاهان تولید کننده انواع محصولات بهداشتی و آرایشی می باشد و مفتخر است با سال ها تجربه در این زمینه بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

شرکت آبی دریای سپاهان

شرکت آبی دریای سپاهان تولید کننده انواع محصولات بهداشتی و آرایشی می باشد. این شرکت همواره می کوشد تا با استفاده از سیستم های جدید مدیریت، ارتباط با مشتریان و سنجش سطح رضایتمندی مشتریان در جهت بهبود فعالیت های خود اقدام کند.

031-52373782

 

اخبار

اخبار

عرضه محصولات آژینه با قیمت استثنایی در نمایشگاه بین المللی...

اهداف شرکت

اهداف شرکت

شرکت آبی دریای سپاهان به  شماره ثبت 18962واقع در شهرک...

اطلاعات تماس

  • آدرس دفتر: اصفهان-خیابان حکیم نظامی-بن بست ساحل-پلاک11
  •  تلفن: 52373782-031
  •  تلفن همراه: 09131197359
  • پست الکترونیک: 

نقشه شرکت